Aktualności

27.11.2023

Świąteczna niespodzianka na SO/DO MeetUpie

Zapraszamy na wyjątkowe, świąteczne spotkanie na MeetUpie w Fabryce Norblina, w biurze Allegro Tech!

Już 7 grudnia przyjrzymy się możliwościom multi-cloud oraz temu, w jaki sposób wprowadzać nowe rozwiązania do firmowego środowiska. A do tego przygotowaliśmy wiele niespodzianek!

Współcześnie coraz więcej organizacji zastanawia się nad strategiczną decyzją dotyczącą korzystania z możliwości multi-cloud. Jakie są konsekwencje podjęcia takiej decyzji? O tym opowie Łukasz Ciećwierz – ekspert chmurowy, który krok po kroku przeanalizuje proces doboru odpowiedniej strategii chmurowej dla organizacji. Na stronach internetowych znajdziesz różne opinie na ten temat – od zwolenników strategii multi-cloud po przeciwników oraz typowego konsultingowego podejścia “to zależy”.

Wielkie organizacje cierpią na nadmiar manualnej pracy oraz papierologii, która jak nic innego frustruje, doprowadza do opóźnień i wprowadzania kultury workaroundów. Dlatego Karolina Ochlik podzieli się swoim doświadczeniem z budowy zestawu reużywalnych procesów, wdrożenia aplikacji, API oraz integracji w środowisku silnie regulowanym. Warto posłuchać, jak zespół, pomimo wielu wyzwań, zrealizował zadanie mając na uwadze najlepsze praktyki Lean, DevOps i SRE.

Po każdej prelekcji czeka na Was sesja QA, a wieczór zakończymy networkingiem. Nie przegapcie zatem okazji do rozmów i zadawania pytań. Mamy dla Was przygotowaną również specjalną świąteczną niespodziankę. Czekamy na Was już od 18:00. Do zobaczenia!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWaw60

Pobierz raport