Aktualności

09.12.2022

Świąteczny MeetUp SO/DO!

DevOps w trakcie transformacji oraz panel dyskusyjny podsumowujący rok 2022, czyli tematyka świątecznego spotkania SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #68.

Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia o godzinie 17:00. Widzimy się online za pośrednictwem naszych social mediów: Facebooka, YouTuba, LinkedIna oraz na stronie meetup.sysopspolska.pl.

Jako pierwszy wystąpi Andrzej Reduta z szalenie ciekawym tematem “Devops w trakcie transformacji”. Podczas prelekcji przejdziemy przez różne rozumienia pojęcia devops, kulturę i rolę devops. Dowiemy się, jak w transformującej organizacji organizować pracę devopsów oraz poznamy odpowiedzi na odwieczne pytania: czy devops jest developerem oraz czy devops jest częścią zespołu developerskiego?

Kolejny punkt programu będzie ukoronowaniem 2022 roku. “SysOpsowe i DevOpsowe podsumowanie roku” – czyli panel dyskusyjny, który poprowadzi Wojciech Urbański – będzie o sukcesach, porażkach i zaskoczeniach w świecie IT. W debacie wezmą udział Michał Bargowski, Piotr Jabłoński oraz Kamil Stawiarski. Panowie podzielą się z nami swoimi punktami widzenia i wskażą, co ich zdaniem jest warte omówienia w kończącym się roku.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline68

Pobierz raport