fbpx

Aktualności

04.04.2019

SysOps/DevOps Gdańsk MeetUp #8 już za chwilę!

18 kwietnia spotkacie się z SO/DO Team’em w Olivie Center.

Jeśli jeszcze nie byliście w naszej nowej trójmiejskiej lokalizacji to koniecznie zapiszcie, że spotykamy się w Oliva Business Centre (Al. Grunwaldzka 472) w strefie co-workingowej na parterze. Właśnie tam, szykujemy dla Was dwie, godzinne, techniczne prelekcje. Zaraz po wystąpieniach znajdziecie dużo networkingu i jeszcze więcej pizzy 🙂 Po szczegóły zerknijcie niżej:

Na dobry początek Dawid Sowa opowie Wam o pracy z wykorzystaniem systemu kontroli wersji Git. Dzięki temu dowiecie się jak ona wygląda w zespołach, które działają w ramach SCRUM/Agile, a jak z Continuous Integration. W trakcie tego wystąpienia przejdziecie też wraz z Dawidem przez refactoring aplikacji.

Drugie wystąpienie to Łukasz Wencel i jego historia o Dockerze. Najważniejsze będą wady i zalety wdrożenia tej technologii. Dowiecie się też dlaczego zespół, w którym pracuje Łukasz, zdecydował się go wprowadzić. W czasie prelekcji zostanie również poruszony temat optymalizacji obrazów pod kątem czasu budowania oraz ich wielkości. Co jeszcze? Przyjdźcie i sami zobaczcie:)

Pamiętajcie, że jeśli będziecie mieli pytania to nie wstydźcie się ich zadawać. Panowie na pewno chętnie na nie odpowiedzą, a co więcej, spróbują rozwiać Wasze wątpliwości 🙂

Zapiszcie się tutaj: Gdańsk #8

Do zobaczenia!