Aktualności

02.10.2018

SysOps/DevOps Polska rozgościł się na Śląsku

Pierwszy SysOps/DevOps Katowice MeetUp okazał się wielkim sukcesem. Z chęcią pojedziemy tam znowu 17. października.  

Ilość uczestników pierwszego MeetUpu na Śląsku przerosła nasze oczekiwania. Ponad 70 osób na sali spowodowało, że w Katowicach będziemy gościć regularnie. Sprawdźcie co Was czeka tym razem.

Na pierwszy rzut idzie Piotr Minkina i jego Docker od środka. Niech Was nie przerazi jego programistyczne doświadczenie. Piotrek także administruje i uodparnia serwery dedykowane. Prezentacja będzie praktyczna. Zobaczycie czego używać, aby stworzyć i uruchomić kontener, a potem z czym to jeść, gdy pojawią się inne kontenery i procesy. Przy Waszym udziale Piotrek przeanalizuje zasoby kontenerów ubogie w jakiekolwiek narzędzia.

Opisywanie, wdrażanie i utrzymywanie infrastruktury w AWSie w AWS CloudFormation – tak w skrócie można przedstawić drugą prelekcję. Opisanie skomplikowanych architektur w pojedynczym pliku po wskazówka od Grzegorza Lysko nie będzie już dla Was stanowiło problemu. Przejdzie od prostych przykładów do tych bardziej skomplikowanych scenariuszy. O resztę, z pewnością dopytacie sami.

Po dwóch prelekcja rezerwujemy czas na netowrking z dużą ilością pizzy. Widzimy się tak jak poprzednio, w siedzibie Vattenfalla.

Tutaj możecie się zapisać: SO/DO Katowice MeetUp #2

Pobierz raport