Aktualności

26.10.2023

SysOps/DevOps Poznań MeetUp #15: jesienny wieczór pełen wiedzy i inspiracji

Wracamy do Poznania z kolejnym MeetUpem, który odbędzie się 16 listopada 2023 roku w Poznaniu, a gościć będziemy w biurze Egnyte (ul. Baraniaka 6, I piętro). 

Nasze spotkania to nie tylko ogromna dawka wiedzy, ale także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Wpadajcie na MeetUp, aby uczestniczyć w fascynujących dyskusjach.

Pierwszą prelekcję poprowadzi Łukasz Przybył, który jest doświadczonym menadżerem technicznym, a jednocześnie entuzjastą automatyzacji. W swoim wystąpieniu odpowie na pytanie: “Droga od NoOps do DevOps i z powrotem: czy to ma sens i jak zmierzyć sukces takiej transformacji?”. Łukasz podzieli się swoim doświadczeniem związanym z rozwojem kultury DevOps i wsparciem zespołów programistycznych. Tworząc nowy zespół SRE, stanął przed wieloma wyzwaniami, o których opowie w swojej prelekcji.

Tomasz Szuster to kolejny ekspert, który podzieli się swoją wieloletnią wiedzą z zakresu chmury AWS. W trakcie swojej prezentacji poruszy tematy dotyczące Serverless kontra Serverfull, Serverless first lub Serverless only, a także porówna Kubernetes i ECS. Tomasz podzieli się swoim doświadczeniem dotyczącym tworzenia optymalnych rozwiązań pod względem kosztów i operacyjności, które umożliwiają replikację ponad 20 milionów plików miesięcznie między różnymi regionami AWS.

Koniecznie zostańcie z nami również na networkingu – jak zawsze zadbamy o Wasze brzuchy!

A jeśli chcecie obejrzeć nagrania z naszych poprzednich MeetUpów, znajdziecie je na kanale YouTube: SysOps/DevOps Polska.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOPoz15

Pobierz raport