Aktualności

02.10.2018

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp już za chwilę!

18 października widzimy się na trzydziestym czwartym SysOps/DevOps Warszawa MeetUpie w Gdańskim Business Center. 

Na trzydziestym trzecim MeetUpie pobiliśmy rekord frekwencyjny. Było nas ponad 130 osób. Mamy nadzieję, że i tym razem spotkamy Was na prelekcjach.

W odpowiedzi na prośbę z ankiety, Michał Smereczyński opowie jak migrować infrastrukturę do chmury Microsoft Azure. Przy tym temacie często pojawiają się niepewności i dużo pytań. Michał pokaże najczęstsze przypadki związane z Infrastructre as a Service (IaaS), a także przejdzie przez wyzwania administracyjne, jakie stawia Platform as a Service (PaaS).

Druga prelekcja będzie miała szeroki zakres tematyczny. To przekrojowa prezentacja wdrożenia aplikacji Hello World Spring Boot na Kubernetesie. Marcin Kasiński do tej pory zajmował się IT od strony deweloperskiej, ale jak prawdziwy DevOps lubi wiedzieć jak to wszystko działa, więc infrastruktura i administracja nie są mu obce. W prezentacji pojawią się takie hasła jak: monitorowanie, Prometheus. Grafana, Filebeat, Logstash, ElasticSearch, Kibana, Kafka. Jak to wszystko połączyć? Pytajcie Marcina…

 

Zarezerwujcie czas po prelekcjach na networking, a my zamówimy dla Was dużo pizzy i coś, żeby w gardle nie zaschło 🙂

Sprawdźcie agendę i zapiszcie się: SO/DO Warszawa #34

Pobierz raport