fbpx

Aktualności

29.08.2019

SysOps/DevOps Wrocław #10 rozpoczyna nowy sezon SO/DO MeetUpów

Już 12 września o 18:00 stratuje kolejny cykl spotkań.

Powroty na Dolny Śląsk zawsze są przyjemne! Inspirujące prelekcje i grono specjalistów chętnych do wymiany wiedzy to mieszanka, która zawsze świetnie się sprawdza podczas rozmów w kuluarach. Tym bardziej nas cieszy powrót i fakt, że będzie to 10 spotkanie! – a my czujemy jakby dopiero zakończyło się pierwsze 🙂

Na pierwszym spotkaniu w sezonie 2019/2020 będzie okazja posłuchać Mateusza Czerniawskiego i Marka Będkowskiego.

Pierwsze wystąpienie będzie o Windows Event Forwarding, które jest darmowym rozwiązaniem Microsoftu do przesyłania logów w bezpieczny sposób. Mateusz opowie Wam więcej o jego funkcjonalnościach, a także dowiecie się jak przy użyciu programu Palantir będziecie mogli w kilka minut wdrożyć WEF w swojej codziennej pracy.

W trakcie drugiej prelekcji Marek Będkowski pokaże Wam jak przyjemnie pracuje się na AWS, gdy dodamy do niego IaC i świetną integrację między usługami. W trakcie wystąpienia Marek stworzy z Wami Continuous Deployment pipeline z użyciem AWS coding pipelines umożliwiającej budowanie i deployment prostej aplikacji reactowej zabezpieczonej AWS’owym certyfikatem SSL.

Brzmi ciekawie, prawda? My już nie możemy doczekać się dyskusji po zakończonych wystąpieniach.

Na koniec tradycyjnie czeka na Was networking przy pizzy i czymś do picia! Nic też nie zmieniło się pod kątem lokalizacji – tak jak przed wakacjami – spotykamy się w siedzibie OVH, ul. Swobodna 1, Wrocław.
Szczegóły i zapisy na wydarzenie: TUTAJ