fbpx

Aktualności

18.09.2019

Szkolenie Terraform w kalendarium SO/DO zaplanowane!

Już 19-20 listopada 2019 rusza nowe szkolenie organizowane przez Fundację SysOps/DevOps Polska.

Jak w każdej branży, tak i w środowisku IT są narzędzia, które po prostu dobrze znać. Umiejętność wdrażania projektów opartych o Terraform, jak i poruszanie się zgodnie z zasadami Infrastructure as Code zdecydowanie zalicza się do czołówki pożądanych umiejętności. Jeśli dodać do tego zasady pisania i podstawowe konstrukcje w języku HCL oraz zbiór dobrych praktyk w zarządzaniu infrastrukturą za pomocą Terraforma i narzędzi dodatkowych to uzyskamy idealny zakres szkolenia dla operatorów i administratorów systemowych.

Szkolenie organizowane przez Fundację SysOps/DevOps Polska to dwa dni warsztatów prowadzonych przez doświadczonego wykładowcę akademickiego – doktora inżyniera Macieja Rostańskiego. Nasz trener na co dzień łączy zainteresowania naukowe z praktyką zawodową w firmie IT. Nie od dziś wiadomo, że teoria z praktyką przynosi najlepsze efekty, dlatego uczestnicy będą mogli skorzystać zarówno z wiedzy, jak i doświadczenia prowadzącego ucząc się równocześnie działania samodzielnie.

Tak jak wszystkie szkolenia, to również odbywa się w Warszawie. Do wzięcia w nim udziału nie jest wymagana szczególna wiedza systemowa, ale zalecana jest podstawowa znajomość działania w konsoli systemu Linux, jak również podstawowe informacje o funkcjonowaniu chmury AWS. Każdy z uczestników musi mieć również własny laptop oraz założone konto w Amazon AWS.

Po więcej szczegółów zachęcamy do zajrzenia na stronę: TERRAFORM