fbpx

Aktualności

12.09.2019

Szkolenie z Ansible wraca w jesiennej ofercie SO/DO!

Fundacja SysOps/DevOps Polska zaprasza na dwa dni szkolenia z Jakubem Muszyńskim!

Warsztaty Ansible w 2 dni! Wszystko co musisz wiedzieć to dotychczasowy czarny koń szkoleń organizowanych przez Fundację. Chętnych uczestników nigdy nie brakuje, a miejsca szybko się wyprzedają. Dlatego wszystkich zainteresowanych, którzy stawiają na rozwój w branży IT i chcą zacząć wykorzystywać jedno z najpopularniejszych narzędzi DevOps zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. Najbliższy termin to 18-19 listopada 2019, zapisy jeszcze są otwarte.

Kluczem do sukcesu jest praktyka, a tą rozpoczniemy już pierwszego dnia szkolenia. Dzięki przyjaznym laboratoriom uczestnicy zdobędą od razu 100% przydatnej wiedzy do wykorzystania na produkcji. Z doświadczenia wiemy, jak ważne jest wsparcie po ukończonym kursie, dlatego my jesteśmy na to przygotowani – każdy z uczestników otrzyma materiały gotowe do użycia w codziennej pracy.

Spotkanie odbędzie się w Warszawie, uczestnicy mają zapewnione całodzienne wyżywienie, a na koniec 2 dnia otrzymają imienny, numerowany certyfikat z hologramem autentyczności. Do pracy niezbędny jest własny laptop z systemem Windows, Linux lub OSX i chęć zdobycia nowej wiedzy.

Więcej szczegółów tu: ANSIBLE