Aktualności

09.11.2018

Szkolenie z Zabbixa wraca po raz 3!

SysOps/DevOps Polska wraz z MDDV zaprasza na 3 szkolenie z systemu Opensource Zabbix®

Organizowanie trzeciego już szkolenia z tego systemu niezwykle nas cieszy. To znaczy, że wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom. Dla nas nie ma znaczenia, czy jesteś dyrektorem, managerem, kierownikiem albo administratorem, bo na każdym z tych stanowisk może przyjść taki moment, w którym poruszanie się w Zabbixie będzie niezbędną umiejętnością. Dlaczego więc nie skorzystać z okazji i nie zaprzyjaźnić się z Zabbixem, zdobywając wiedzę w przystępny sposób od doświadczonych profesjonalistów?

Jeśli jesteś administratorem to po szkoleniu będziesz mógł zgromadzić logi i zdarzenia z różnych systemów w jednym miejscu. Natomiast zajmując stanowiska managerskie po tych czterech dniach nauki będziesz dowiadywał się o każdej awarii systemu za jaki jesteś odpowiedzialny. W miesięcznych raportach obliczona zostanie globalna niedostępność systemu. Już kilka dni przed wystąpieniem awarii lub kilka sekund po, będziesz miał o tym wiedzę.

Prowadzący szkolenie Grzegorz Grabowski – czynny praktyk mający ponad 6-letnie doświadczenie we wdrożeniach i 4 letnie w prowadzeniu szkoleń. Sam jest wieloletnim administratorem systemów IT opartych o platformę Windows i Linux, a także twórcą marki OpenZAB.

Szczegółowy program szkolenia oraz formularz zapisów znajdziesz tu: Szkolenie Zabbix

Pobierz raport