Aktualności

08.01.2024

Sztuczna inteligencja na pomoc DevOpsom!

Gdy za oknem zimno i ciemno, wpadnij na SysOps/DevOps Poznań MeetUp! Już 1 lutego widzimy się w biurze Egnyte. Przygotowaliśmy dwie ciekawe prelekcje, które dadzą nowe spojrzenie na pracę DevOpsa. 

W pierwszej prezentacji zgłębimy temat sztucznej inteligencji i LLM. Tomasz Porożyński pokaże jak wykorzystać te narzędzia do analizy, kategoryzacji i przekształcania nieustrukturyzowanych danych w strukturyzowane wpis. Dodatkowo przedstawione zostaną sposoby użycia w pracy technologii takich jak OpenAI lub VertexAI oraz narzędzia LangChain w implementacji ReAct. Ta sesja zanurzy uczestników w świecie AI, demonstrując jego praktyczne zastosowanie w środowisku SysOps i DevOps oraz jak może ono znacząco usprawnić przetwarzanie i analizę danych.

Na drugim wykładzie Hubert Poznański opowie o Definition of Done (DoD) w kontekście aplikacji. DoD jest kluczowym elementem w metodykach zwinnych (np. Scrum) i służy do zapewnienia jakości, przejrzystości oraz wspólnego rozumienia stanu zakończenia prac wśród wszystkich członków zespołu. Podczas prezentacji zostanie omówione wprowadzenie do samego DoD oraz poszczególne elementy: automatyzacje i ciągłą integrację, monitorowanie, testowanie, współpracę, komunikację oraz wyzwania.

Jesteście ciekawi? Wpadnijcie na MeetUp, aby na żywo zobaczyć wykłady oraz zadać pytania naszym specjalistom. Rezerwujcie czas – zapraszamy do biura Egnyte w Poznaniu. Do zobaczenia!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOPoz16

Pobierz raport