Aktualności

24.05.2022

Sztuczna inteligencja w akcji!

Ruszamy z pierwszym w historii połączonym cyklem MeetUpów – SO/DO & Secops Polska MeetUp Online #1! Szykujemy dla Was mega ciekawe i wyjątkowe wydarzenie, na którym będziecie mieli okazję otrzymać mnóstwo praktycznej wiedzy. Ruszamy już 31 maja o godz. 17!

Transmisję, jak zawsze, będziemy prowadzić na naszym kanale na YouTube, na fanpage’u na Facebooku oraz na LinkedInie. Mamy nadzieję, że będziecie wtedy z nami! 🙂

Korzystacie z chmury obliczeniowej i chcecie ułatwić sobie pracę? Podczas pierwszej prelekcji, Tomasz Stachlewski pokaże nowoczesne rozwiązania oparte o chmurę obliczeniową, co ułatwi Wam nie tylko zapoznanie się z tymi zagadnieniami, ale też ich faktyczne wykorzystanie. Damy Wam również swobodę działań – Tomasz zbuduje razem z Wami własny klasyfikator zdjęć, który umożliwi nam identyfikację różnych obiektów, które będziecie umieszczać przed kamerą własnego laptopa!

Myślicie że Application Whitelisting – to czarna magia? Wiemy, że samodzielnie dość trudno znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania! Na szczęście, jesteśmy tu, by Wam pomóc! Application Whitelisting w największym skrócie opisać można jako sposób myślenia, w którym zamiast (albo oprócz) zabraniania złych aplikacji, pozwalamy tylko na te dobre. Brzmi niewinnie, ale tak naprawdę nieraz jest poważnym wyzwaniem. Dlatego Grzegorz poświęci temu tematowi całą swoją prezentację. 

Pamiętacie, że podczas sesji Q&A możecie zadawać pytania do obu prelekcji!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOSECOPSOnline1