Aktualności

05.09.2023

Sztuka wyboru narzędzia DevOps, czyli nowe tematy MeetUpu SO/DO

Na wrocławski SysOps/DevOps Polska MeetUp szykujemy gorące powakacyjne wejście. 20 września trzech prelegentów przedstawi Wam prezentacje, z których wiedzę szybko będziecie mogli wykorzystać w praktyce. 

W środowisku IT podejmowanie trafnych decyzji stanowi jedno z największych wyzwań codziennej pracy. Dlatego rozpoczniemy od poznania wyzwań, z którymi prawie każdy DevOps musi zmagać się na co dzień. W swojej prezentacji “Rzut monetą, intuicja czy dane? (…)” Piotr Kurpik pokaże, jak lepiej podejmować strategiczne decyzje i na jak wiele płaszczyzn może to mieć wpływ. Będzie trochę teorii, anegdot, ale nie zabraknie też konkretnych rozwiązań technicznych.

Żebyśmy mogli złapać oddech po pierwszej prezentacji, Grzegorz Mamorski przedstawi szybki Lightning Talk, który przyciągnie szczególnie osoby pracujące na systemach iOS.

A na zakończenie Kasper Kalfas opowie o cyfrowych praktykach DevOps, które w erze nowoczesnych technologii odgrywają kluczową rolę – m.in. umożliwiają efektywny i płynny przepływ pracy od rozwoju do operacji. Gdy dołożymy do tego projekty związane z danymi, takimi jak analityka danych i sztuczna inteligencja, praktyki te staną się jeszcze ważniejsze. Kasper pokaże nam, jak DevOps może pomóc w codziennej pracy przy zarządzaniu złożonością, a przy okazji zmniejszać ryzyko i zwiększać produktywność. Dzięki temu nasze działanie przyspieszy innowacje w projektach związanych z danymi.

Każda prezentacja kończy się sesją pytań i odpowiedzi, więc jeśli coś będzie tego wymagało – zawsze można dopytać o szczegóły. Weźcie znajomych i przyjdźcie, bo na czas rozmów szykujemy spory poczęstunek.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: https://bit.ly/SODOWro14

Pobierz raport