Aktualności

20.09.2019

To już 10. SysOps/DevOps Poznań MeetUp!

17 października 2019 wracamy do Wielkopolski z nowym sezonem spotkań SO/DO!

Do Poznania zawsze lubimy wracać! Za klimatem tego miejsca tęsknimy nawet w wakacje, a już teraz cieszymy się na kolejny cykl inspirujących wykładów, nowych znajomości i świetnej atmosfery w trakcie spotkań.

Na dobry początek mamy dla Was „Notatki SRE”, którymi podzieli się nasz pierwszy prelegent – Mirek Nagaś. W czasie wystąpienia będziecie mieli okazję posłuchać opowieści wynikającej z wieloletniego doświadczania i obserwacji podczas codziennej pracy jako Site Reliability Engineer przy systemach dużej skali i ruchu. Będzie o niezawodności, o kulturze inżynieryjnej i o wielu innych aspektach, które są nieodłącznym elementem wykonywanego zawodu :).

W trakcie 2 prelekcji, poprowadzonej przez Adriana Dratwickiego będziecie mogli dowiedzieć się więcej o zestawieniu usług AWS CloudWatch i OpsGenie do monitorowania infrastruktury AWS. Podczas wystąpienia m.in. poznacie narzędzia, które można wykorzystywać do alertowania i monitorowania infrastruktury opartej o AWS.

Na koniec jak zawsze czekać będzie na Was pizza i coś do picia. Mamy nadzieję, że przybędziecie licznie na nasze spotkanie i jak zawsze okaże się ono strzałem w dziesiątkę! 🙂

Dla przypomnienia: widzimy się w siedzibie OLX, ul. Królowej Jadwigi 43 w Poznaniu.

Startujemy jak zawsze o 18:00!

Zapisy: POZNAŃ #10