Aktualności

30.10.2023

Trendy w zarządzaniu technologią: perspektywa na przyszłość na SysOps/DevOps Wrocław MeetUpie #15

Zapraszamy na SysOps/DevOps Wrocław MeetUp #15, który odbędzie się 15 listopada 2023 roku o godzinie 18:00 w biurze Grape Up przy ul. Jaworskiej 11-13 (budynek A, piętro I). 

W trakcie wydarzenia będziecie mieli okazję wysłuchać dwóch wartościowych prelekcji, po których przewidziana jest sesja Q&A, a następnie przyjdzie czas na networking przy pizzy 🙂

Grzegorz Kalwig – DevOps Engineer z 12-letnim stażem w IT podzieli się praktycznymi doświadczeniami z wdrożeń Aurora Serverless v2. Omówi wyzwania architektury serverless, istotność RDS Proxy, praktyczne aspekty dynamicznego skalowania oraz wpływ zasobów i zapytań na wydajność. Razem z uczestnikami poszuka odpowiedzi na pytanie: “Czy wybór Aurory Serverless v2 to dobra decyzja?”.

Podczas drugiej prelekcji nasz prelegent – Tomasz Syc – opowie, jak narzędzie Falco wspiera bezpieczeństwo aplikacji w kontenerach, oferując unikalne rozwiązania monitoringu i reagowania na zagrożenia. Tomasz przedstawi praktyczne przykłady zastosowań Falco w dynamicznym środowisku kontenerowym.

A jeśli chcecie obejrzeć nagrania z naszych poprzednich MeetUpów, znajdziecie je na kanale YouTube: SysOps/DevOps Polska.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWro15

Pobierz raport