fbpx

Aktualności

30.11.2018

Trójmiasto – widzimy się u Was 13 grudnia!

SysOps/DevOps Gdańsk MeetUp #6 to ostatnia szansa, żeby na północy Polski spotkać się z ekipą SO/DO w 2018 r.

 

Ostatni miesiąc w roku to czas wigilijnych spotkań i sylwestrowych zabaw, ale to też doskonała okazja, żeby przyjść na SO/DO MeetUp, spotkać się z nami, posłuchać ciekawych prelekcji i porozmawiać przy pizzy! Tematów do rozmów nigdy nie brakuje, a dodatkowych inspiracji do nich możecie szukać w wygłoszonych prelekcjach. O czym będzie tym razem? Zobaczcie sami!

Na początek posłuchamy Mirka Mówińskiego, który opowie Wam o bardzo popularnym w ostatnim czasie Dockerze, ale spokojnie nie martwcie się nudą! Mirek postara się nie raz Was zaskoczyć i odkryć przed Wami kolejne tajemnice tej platformy.

Następne wystąpienie wprowadzi Was w świat różnych podejść do zagadnienia Infrastructure as a Code. Daniel Kossakowski opowie Wam o nich w kontekście pracy w Terraformie, używania AWS czy Ansible.

Jak sami widzicie, po tym MeetUpie wyjdziecie z dużą dawką wiedzy, dlatego nie wahajcie się i przyjdźcie się z nami zobaczyć:blush: Gdzie nas spotkacie? Tryton Business House, 9th floor, Kainos Polska office, Jana z Kolna 11 · 80-864

Zapisy: SO/DO Gdańsk

Do zobaczenia!