fbpx

Aktualności

06.02.2019

W lutym MeetUpowe tourne kończymy w Poznaniu!

28 lutego o 18:00 odbędzie się SysOps/DevOps Poznań #7 MeetUp

Nie tylko wierzymy, że liczba 7 przynosi szczęście, ale tym razem jesteśmy pewni, że w najsłodszy dzień w roku tak właśnie będzie! Widzimy się jak zawsze w siedzibie OLX – ul. Królowej Jadwigi 43. Pamiętajcie, że koniec spotkania to zawsze networking przy pizzy i czymś do picia, ale najpierw czekają na Was dwie ciekawe prelekcje. A co w nich? Zobaczcie sami!

Mateusz Buczkowski szykuje wystąpienie zawierające nie tylko dużą dawkę wiedzy, ale także przykłady z życia wzięte. Poznacie narzędzia możliwe do wykorzystania przy wdrożeniu systemu IoT oraz jego nadzorowaniu. Dowiecie się z jakimi problemami spotkał się w codziennej pracy z ich wykorzystaniem, a na końcu zobaczycie jak zadziałał system na przykładzie 500 urządzeń zainstalowanych we wrocławskim akademiku.

Druga prelekcja to opowieść o Kubernetesie i canary deployment – Mateusza Kubaczyka – w oparciu o krótkie demo. Będziecie uczestnikami m.in. zdeployowania prostej aplikacji typu ,,echo”,a także sprawdzicie jak działają Traefik, nginx-ingress-controller oraz Istio.

Jak widzicie, warto przyjść się z nami spotkać 🙂

Zapisy: SO/DO Poznań 7

Do zobaczenia!