Aktualności

15.10.2019

Warszawski MeetUp wraca do starej lokalizacji na Inflancką

Listopadowy SO/DO MeetUp w Warszawie odbędzie się tradycyjnie w budynku Avivy na ul. Inflanckiej 4b. Widzimy się 24.10 o 18:00!

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jak wielkie firmy kosmetyczne rozwiązują problemy ze stabilnością i wydajnością kluczowych systemów IT, to przyjdźcie na pierwszą prelekcję. Rafał Gęślicki opowie o migracji z architektury tradycyjnej do hiperkonwergentnej. Dlaczego do tego doszło, jakie było ryzyko oraz koszty, i co najważniejsze – jakie z tego były korzyści? Możecie szykować dużo pytań, na które Rafał z pewnością chętnie odpowie 🙂

W drugiej części spotkania wystąpi duet – Kamil Szkoda i Adam Kurowski (którego możecie już znać, bo jest stałym bywalcem SO/DO MeetUpów). Przedstawią DevOps best practices in AWS cloud, a w tym 5 zagadnień: Bezpieczeństwo, optymalizacja kosztów, monitoring, automatyzacja i przyszłość. Największy nacisk w prezentacji chłopaki położą na IaaC oraz bezpieczeństwo. Ponieważ nie da się unikać błędów, kilka z nich również zostanie przedstawionych. Na koniec Kamil i Adam podzielą się własnymi rozwiązaniami, modułami i usprawnieniami w ramach chmury AWS.

Kto zostanie do końca, będzie na niego czekała pyszna pizza i zimne piwo!

Zapisy i szczegóły agendy tutaj: WARSZAWA #44