fbpx

Aktualności

02.09.2019

Warszawskie SO/DO MeetUpy wracają po wakacjach!

UWAGA: wyjątkowa zmiana lokalizacji. Widzimy się w biurze 7N, ul. Puławska 182.

Z wielkim żalem żegnamy wakacje. Jednocześnie cieszymy się na kolejne spotkania z Wami! W nowy sezon ruszamy z przytupem. Zaprosiliśmy prelegenta z Holandii i Gdańska. Sprawdźcie o czym będą mówić.

Wojtek Urbański i Marek Bobcow opowiedzą o testach w chmurze. Dobry DevOps potrafi wzmonić relacje z zespołem Quality Assurance i bardziej się pokochać niż znienawidzić. Ta relacja nawet nie zrujnuje życia programistów, a to nie często się zdarza. Wszyscy chcą osiągnąć ten sam cel, choć każdy ma na to inny pomysł. W tym wypadku poznacie historię na przykładzie systemu monitoringu zorientowanego na chmurę.

Drugi prelegent przyjeżdża do nas z Holandii, gdzie pracuje jako inżynier w Booking.com. Kuba Siatkowski opowie o Fuck Upach, które w świecie IT mogą być bardzo przydatne. A co jeśli już fuck up się przydarzy? No cóż, na pewno nie załamywać rąk, ale wyjść z niego obronną ręką i wyciągnąć wnioski – Kuba pokaże Wam jak to zrobić najlepiej.

UWAGA: Wyjątkowo tym razem spotykamy się w biurze 7N na ul. Puławskiej 182. Jednak niezmiennie, po prelekcjach będzie na Was czekało piwo i pizza, żeby w trakcie netoworkingu nie burczało w brzuchach. 🙂

Szczegóły agendy i zapisy znajdziecie tutaj: WARSZAWA #43