Aktualności

30.12.2022

Wdrażanie aplikacji na Kubernetesa i lekcja Azure

Uważacie, że wdrożenie aplikacji na Kubernetesa jest łatwe czy trudne? A może coś innego lepiej się sprawdzi? 

Tematem SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #69 będą różne rozwiązania dla wdrażania aplikacji. Spotkamy się 12 stycznia o 17:00 na naszych kanałach na Facebooku, LinkedInie oraz YouTube, a także na stronie meetup.sysopspolska.pl.

Jako pierwszy podczas tego spotkania wystąpi Łukasz Tomaszkiewicz, który wspiera zespoły programistyczne w dostarczaniu rozwiązań opartych o chmurę. Jego prelekcja nosi tytuł “Jak bardzo można skomplikować wdrożenie aplikacji na Kubernetesa? (i kiedy warto to zrobić!)”. W trakcie swojego wystąpienia Łukasz wyjdzie od prostego przykładu wdrożenia aplikacji, a później go skomplikuje, zastanawiając się po drodze, czy każda z tych “komplikacji” jest tego warta.

Następnie na naszej wirtualnej scenie zagości zajmujący się rozwiązaniami chmurowymi w oparciu o rozwiązania Microsoft Azure – Piotr Rogala. Czy wiedzieliście, że ciągły rozwój chmury w firmach, masowe migracje i kolejne projekty wyznaczają nową drogę do budowania jeszcze lepszych rozwiązań? Podczas wystąpienia pt. “Azure lessons learned” Piotr skupi się na najważniejszych obszarach, które mogą się przydać w Waszych projektach oraz opowie o tym, czego sam się nauczył.

Nie możecie przegapić tak ważnych tematów!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline69

Pobierz raport