Aktualności

31.08.2022

Wielki powrót do wydarzeń STACJONARNYCH w Warszawie z SO/DO & SecOps Polska

Dni coraz krótsze, więc nie czekaliśmy, tylko działaliśmy! Już we wrześniu wracają SO/DO MeetUpy stacjonarne. 

We wrześniu podbijemy wasze serce i umysły podczas pierwszego, po długiej przerwie wydarzenia on-site SO/DO & SecOps Polska Warszawa. Spotkamy się w stolicy już 15 września o godzinie 18:00, a razem z nami będzie aż trzech niezwykłych gości oraz członkowie zespołu, których nie mieliście jeszcze okazji spotkać na żywo.

Wydarzenie nie będzie streamowane na żywo, ale nie martwcie się – nagranie z meetupu zostanie udostępnione, tak jak zawsze na naszym kanale na YouTube.

Jesteście ciekawi, kto tym razem zabłyśnie na naszej scenie?

Jako pierwszy wystąpi Marek Grabarz – pasjonat technologii i rozwiązań chmurowych, Technology Advisor w Protopia, Microsoft Azure MVP oraz Microsoft Certified Trainer. Podczas swojego spektakularnego wystąpienia zaprezentuje, jak za pomocą rozwiązań Microsoft Azure możecie zabezpieczyć swoje API. Na warsztat weźmie listę TOP 10 dla API opublikowaną przez OWASP i wspólnie wdrożymy zabezpieczenia dla każdego z jej elementów.

Lightning Talk należeć będzie do Kamila Stawiarskiego i jego z prelekcji niespodzianki.

Jako ostatni wiedzą podzieli się Patryk Kuchta, zajmujący się zawodowo ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji w szczególności w obszarze ochrony zdrowia. Jak już pewnie zauważyliście rozwiązania chmurowe zyskują na popularności ze względu na komfort ich użycia oraz optymalizację kosztów utrzymania własnej infrastruktury. Ale czy wiedzieliście, że – paradoksalnie – pomimo chęci zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa w firmie, narażamy się na ryzyko związane z przetwarzania danych w publicznej chmurze obliczeniowej.

Po wszystkich wystąpieniach będziecie mięli okazję na osobności porozmawiać z naszymi prelegentami podczas networkingu z pizzą.