Aktualności

09.03.2020

Wiosennie w Krakowie już 25 marca

SysOps/DevOps Kraków MeetUp #13 ponownie w siedzibie sponsora – Grape Up.

JA może by tak zrezygnować z oldschoolowych narzędzi zarządzania urządzeniami i przejść na nowoczesne zarządzanie Windows Azure Intune? Jeśli jesteście gotowi na takie szaleństwo, to koniecznie przyjdźcie na nasz #13 MeetUp w Krakowie 25 marca. Prelekcję o zarządzaniu Windows 10 z Azure Intune poprowadzi Ievgen Liashov – autor licznych tutoriali, szkoleń oraz seminariów na Microsoft Virtual Academy. Nauczy nas również o możliwościach, które daje korzystanie z Azure oraz przedstawi jego działanie na żywo.

Po przerwie usłyszycie o zarządzaniu hasłami w świecie serverless. Opowie o tym Szymon Kędzierski – architekt rozwiązań w chmurze, specjalizujący się w technologiach AWS i VMware. Dowiecie się jak przekazać nazwę użytkownika oraz hasło do naszych aplikacji oraz w którym momencie należy je wstrzyknąć – czy podczas wdrożenia, czy podczas pracy aplikacji. Przeanalizujemy różne serwisy dostępne na platformie AWS, uwzględniając przy tym skalowalność i koszt rozwiązań.

Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z Wami. Zapraszamy również na ciepłą pizzę i coś do picia oraz zachęcamy do rozmowy, bo tematów na pewno nam nie zabraknie! Do zobaczenia!

Szczegóły agendy i zapisy: KRAKÓW #13