Aktualności

01.06.2021

Witamy lato z SO/DO MeetUpem

Czy obejrzeliście już relację z ostatniego MeetUpu, żeby utrwalić zdobytą na nim wiedzę?

Przypominamy, że wszystkie poprzednie prelekcje SysOps/DevOps Polska dostępne są na naszym kanale YouTube. Tymczasem zobaczcie, co Was czeka tym razem – widzimy się już 24 czerwca o godz. 17:00.

Przed sezonem urlopowym chcemy zaprosić Was na dwie ciekawe prelekcje. Pierwszą poprowadzi znany Wam już dobrze Piotr Jabłoński. To on da nam odpowiedź na pytanie “Jak zadbać o bezpieczeństwo na etapie pisania kodu, budowy aplikacji i jej integracji?” Co ważne, po prelekcji Piotr zostanie z nami, aby odpowiedzieć na nurtujące Was pytania.

Kogo dodatkowo spotkamy na meetupie 24 czerwca? Tego dowiecie się oglądając z nas na YouTubie i Facebooku, ponieważ jak zawsze, mamy dla Was Open Mike-a, czyli 5 minutową szybką prezentację “na luzie”.

Tuż po niej, nasz prelegent jeszcze z czasów stacjonarnych! Roman Demachkovych jest Software i DevOps inżynierem w VirtusLab z doświadczeniem we wdrażaniu oprogramowania w chmurze, bezpieczeństwa i monitoringu usług, a na naszym MeetUpie opowie o “Digital Transformation at Scale with Inner Sourcing”. Pamiętajcie, żeby notować pytania do naszego prelegenta i zadać je w trakcie sesji Q&A!

Oglądać nas możecie na https://meetup.sysopspolska.pl, fanpage’u na Facebooku i kanale YouTube.

Link do zapisów znajdziecie tutaj: bit.ly/sodoONLINE36