Aktualności

10.10.2018

Wracamy do stolicy Wielkopolski na SysOps/DevOps Poznań MeetUp

Ostatni na liście powakacyjnych powrotów został Poznań i to właśnie tam spotykamy się już 25 października w siedzibie OLX. 

Złota polska jesień w pełni! Październikowe SO/DO MeetUpy kończymy w Poznaniu. Przyjdźcie na MeetUp i rozgrzejcie się trochę dyskusjami przy pizzy i czymś do picia 🙂 Tradycyjnie szykujemy dla Was świetne wystąpienia.

Na początek rozkręcimy się przy opowieści Mikołaja Młodzikowskiego, który wprowadzi Was w świat terraforma. Wystąpienie pozwoli Wam głębiej i lepiej poznać to narzędzie. Mikołaj szykuje też dla Was trochę informacji o języku HCL. Swoje wystąpienie zwieńczy małym demo Digital Ocean oraz prostą integracją z Ansiblem.

Kolejne wystąpienie to bardziej refleksja niż wykład techniczny – podzieli się nią z Wami Tomasz Krzyżanowski. Tomek podda pod rozwagę jak w dzisiejszym świecie podchodzimy do projektowania systemów i jak niskim kosztem możemy robić to jeszcze lepiej. Tomek z pewnością opowie o niejednym rozwiązaniu, które widział i… się przeraził.

Jeśli tak jak my, jesteście ciekawi tych prelekcji to koniecznie wpadnijcie się z nami spotkać! Nie zapomnijcie się zapisać! I do zobaczenia już niedługo.

Szczegóły i zapisy tutaj: SO/DO Poznań #5

Pobierz raport