Aktualności

01.09.2023

Wracamy po wakacyjnej przerwie – start w Warszawie!

Już 14 września spotkamy się znowu w Fabryce Norblina, w biurze Allegro Tech, gdzie czas upłynie w gronie pasjonatów bezpieczeństwa danych w systemie macOS oraz szukania sposobów rozszerzania AWS Cloud na własną serwerownię.

Szykując pierwszy powakacyjny MeetUp chcieliśmy Was trochę zaskoczyć oraz rozruszać szare komórki, dlatego zdecydowaliśmy się na pierwszą prelekcję z pogranicza SysOps i SecOps. Grzegorz Mamorski zabierze nas w szybką podróż przez zagadnienia związane z bezpieczeństwem w systemach iOS, iPadOS i MacOS. Będzie również okazja dopytać o szczegóły w zakresie szyfrowania i identyfikacji biometrycznej w tych systemach, a potem pogłębimy temat podczas sesji Q&A lub w trakcie networkingu.

Jeśli się zmęczycie w trakcie pierwszej prelekcji, to czekać na Was będzie kubek gorącej kawy i herbaty, bo druga część spotkania to uderzenie w wysokie C! Michał Gawlik, projektant systemów i architekt rozwiązań, przekaże nam cenne wskazówki dotyczące rozszerzania infrastruktury serwerowni. Czy warto inwestować w rozbudowę, czy lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie AWS Cloud? Dowiemy się też, jak wykorzystać usługi przechowywania w chmurze AWS Cloud do zabezpieczenia danych oraz jak efektywnie połączyć chmurę z istniejącą infrastrukturą.

Po czasie na pytania dotyczące tematów prelekcji, rozpoczniemy część nieoficjalną spotkania. Nie przegapcie zatem okazji do rozmów i spotkania przy pizzy! Czekamy na Was już od 18:00.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: https://bit.ly/SODOWaw57

Pobierz raport