Aktualności

26.04.2021

Zaraz po majówce czwartek z 33. SO/DO MeetUpem – zapraszamy!

Mamy nadzieję, że długi weekend pozwoli Wam zregenerować siły i z nową energią przyłączycie się do naszego majowego MeetUpu. Pierwsze spotkanie w maju odbędzie się już w czwartek 06.05.2021 – jak zawsze ruszamy o godz. 17:00!

Możecie oglądać livestream z wydarzenia na stronie meetup.sysopspolska.pl oraz na fanpage’u na Facebooku lub na kanale YouTube. Pamiętajcie też, żeby zasubskrybować nasz kanał – będziecie wówczas dostawać przypomnienia o kolejnych wydarzeniach! A co tym razem na Was czeka? Zobaczcie sami.

Na dobry początek szykujemy dla Was wystąpienie Mariusza Rybusińskiego, który przedstawi nowe możliwości wykonywania i odtwarzania backupów Veeam, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Podczas prelekcji dowiemy się również, w jaki sposób najefektywniej je wykorzystywać. Mariusz liczy na gorącą dyskusję w czasie sesji AMA (ask me anything), więc śmiało zadawajcie pytania na czacie!

Już tradycyjnie między dłuższymi wystąpieniami pojawi się krótka 5-minutowa prezentacja w ramach cyklu Open Mike! Kto tym razem będzie gościem wydarzenia? To jak zawsze będzie niespodzianka, ale jesteśmy przekonani, że będzie ciekawie. 

Naszym kolejnym prelegentem będzie Mariusz Mikciński, który wprowadzi Was w temat chmury AWS. Będziecie mieli okazję poznać kilka praktycznych wskazówek, które pozwolą zmniejszyć opłaty za usługi w AWS. Zobaczycie również narzędzia zawarte w tej chmurze oraz usłyszycie, jak można z nich korzystać. Pamiętajcie, że to tylko część tego, czego możecie dowiedzieć się w trakcie wystąpienia, więc koniecznie zostańcie z nami do końca MeetUpu. Jeśli po prelekcji będziecie mieli pytania, to w czasie sesji Q&A będziecie mieć chwilę, aby je zadać.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: http://bit.ly/SODOONLINE33