Aktualności

20.03.2023

Zmieniamy się dla Was!

Słyszeliście już o nowej formule naszych wydarzeń online? Jeśli nie, koniecznie przeczytajcie do końca poniższy artykuł i bądźcie na bieżąco.

Jesienią 2022 roku, po dwóch latach obostrzeń związanych z pandemią, wróciliśmy do Was stacjonarnie z SO/DO MeetUpami. Od zeszłego roku zorganizowaliśmy już 6 wydarzeń w Warszawie, a w sumie mamy ich już ponad 100. W okresie wiosennym odwiedzimy również pozostałe miasta, w których regularnie spotykaliśmy się przed pandemią. Ale teraz pora na kolejny wielki krok w naszym rozwoju!

Od marca 2023 roku postanowiliśmy zmodyfikować i ulepszyć formę, w jakiej udostępniamy Wam prelekcje z wydarzeń online. Nie wszyscy mogą uczestniczyć w nich podczas livestreamów? Znaleźliśmy rozwiązanie!

Nasi prelegenci zgodzili się z nami, że najlepszym wyjściem będzie nagrywanie pojedynczych prelekcji na nasze kanały na YouTube. Zmiana formuły MeetUpów pozwala nam na skupienie się na organizacji innych wydarzeń, które są równie ważne dla społeczności SysOps/DevOps, takich jak bezpłatne warsztaty czy szkolenia. Ponadto, dzięki takiemu rozwiązaniu, prelegenci będą zdecydowanie mniej się stresowali i każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Chcecie u nas wystąpić jako prelegenci? Wyślijcie zgłoszenie na [email protected] – w zgłoszeniu powinien być zawarty temat, opis prelekcji i Wasze bio.

Nagrania pojedynczych prelekcji będą publikowane w wyznaczone dni o godzinie 18:00 w formie premiery. Podczas premier przez cały czas będziemy z Wami na live czacie.

By być na bieżąco z terminami premier, bacznie obserwujcie nasze profile na: Facebooku, LinkedInie, meetup.com i Instagramie.

Koniecznie kliknijcie dzwoneczek na naszym kanale na YouTube, by nie przegapić żadnej premiery!

Pobierz raport