Aktualności

29.05.2023

Zostaliśmy Partnerem CYBERSEC FORUM/EXPO

Wydarzenie startuje 21 czerwca i odbywać się będzie w Katowicach!

W ramach kontynuacji zeszłorocznych rozważań na temat działania w jedności w celu zachowania cyberbezpieczeństwa oraz skupienia się na budowaniu cyberodporności, tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem – PARTNERSHIPS FOR CYBER RESILIENCE.

CYBERSEC FORUM/EXPO zapewni Wam przestrzeń do do wymiany poglądów, dyskusji i prezentacji dotyczących największych wyzwań stojących nie tylko przed społeczeństwem, ale i światem wirtualnym. W tym roku zgromadzi pod jednym dachem specjalistów, ekspertów i entuzjastów cyberbezpieczeństwa. Jest to okazja do wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów i bycia na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie. Wydarzenie to przyczynia się do ciągłego wzrostu i rozwoju branży cyberbezpieczeństwa, dlatego nie możemy doczekać się tegorocznej edycji.

Podczas głównego wydarzenia w tym roku odbędą się także wydarzenia dodatkowe takie jak: Admin Days, Cyber Investor Days, czy Capture the Flag. Dzięki temu uczestnicy zwiększą swoją dotychczasową wiedzę z zakresu cyber oraz będą mogli wziąć udział w zawodach sprawdzających ich umiejętności. 

Więcej szczegółów o wydarzeniu znajdziecie na stronie: https://cybersecforum.eu/cybersec-forum-expo-2023/agenda-2023/

A z naszym kodem PA10INS możecie kupić bilety 10% TANIEJ!

Zapraszamy!

Pobierz raport