Aktualności

01.10.2020

Zostań Patronem Fundacji SysOps/DevOps Polska

Niewielkim nakładem pracy, każdy może włączyć się w budowanie społeczności SO/DO. 

SysOps/DevOps Polska to projekt, który wystartował ponad 5 lat temu. Stworzyliśmy miejsce, gdzie możecie zadać techniczne pytania, które pojawiają się w Waszych aktualnych projektach. Dziś społeczność to WY – eksperci z branży IT, którzy zarówno pomagają sobie w kwestiach technicznych, jak i śmieszkują na grupie “po godzinach”. 

Główna działalność Fundacji SysOps/DevOps Polska odbywa się na Facebooku, gdzie administrujemy czterema grupami: główną SysOps/DevOps Polska, Po godzinach, Hosting oraz nowość – SecOps Polska

Oprócz działalności online, organizujemy MeetUpy w 6 największych miastach Polski. Stacjonarnie zrobiliśmy ich ponad 106, ale przez pandemię musieliśmy dostosować się do nowych warunków i przeszliśmy do online’owych spotkań. Wszystkie prelekcje są nagrywane i udostępniane na naszym kanale YouTube. Obejmujemy też patronatem wiele konferencji i wydarzeń. 

Jak widzicie trochę się dzieje – grupy na Facebooku, MeetUpy online i offline, szkolenia i kilka nowych projektów, które czekają na realizację. Wszystko to dzieje się pod szyldem Fundacji SysOps / DevOps Polska, która zatrudnia kilka osób realizujących projekty i dbających o jakość tego, co widzicie i dostajecie.

Fundacja utrzymuje się głównie ze sponsorów i prowadzenia szkoleń. Ale by realizować obecne i nowe projekty potrzebujemy Waszego wsparcia. Do tej pory działo się to poprzez Waszą obecność i wystąpienia na MeetUpach, dyskusje na grupach FB, udział w szkoleniach. Dziś możecie to również zrobić na nowo uruchomionym profilu Fundacji na Patronite. 

Nasz zespół przygotował dla patronów fajne pakiety, które na pewno przypadną Wam do gustu – sprawdźcie je na https://patronite.pl/sysopspolska. Zapraszamy do zostania naszymi Patronami, a tym którzy już to zrobili – dziękujemy!