Aktualności

10.07.2023

Zostań prelegentem SysOps/DevOps Polska!

Zgłoś się jako prelegent! Twoja prelekcja może dotyczyć zarówno tematu SysOps/DevOps, jak i SecOps. Jak to zrobić?

Co zyskujesz będąc prelegentem?

Będąc naszym prelegentem masz możliwość wyjść do społeczności IT i pokazać swoje umiejętności, podzielić się zdobytą wiedzą lub zdradzić zaskakujące case study, o których mało kto wie. Warto zaistnieć w podświadomości współpracowników, pokazać swoje umiejętności przed obecnym pracodawcą, a także zaprezentować się konkurencyjnej firmie. Jeśli planujesz wystąpić na większej scenie konferencyjnej, ale stresujesz się – przyjdź do nas! Przetestujesz swoje umiejętności oratorskie, prezenterskie oraz – zwyczajnie – sprawdzisz się technicznie.

W jaki sposób możesz się zgłosić?

To bardzo proste. Wyślij do nas zgłoszenie, w którym zawrzesz wszystkie najpotrzebniejsze informacje o swoim wystąpieniu. W tytule umieść informację, czy chcesz wystąpić offline, czy online. W przypadku wystąpienia stacjonarnego dodaj interesujące Cię miasto (Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań lub Gdańsk). W zgłoszeniu powinny znaleźć się: tytuł wystąpienia, jego krótki opis (około 4-5 zdań, o czym będziesz mówić), Twoje bio (kilka zdań o tym, czym się zajmujesz, jakie są Twoje technologiczne zainteresowania) oraz zdjęcie. Dzięki takiemu pakietowi zapis i ustalenie terminu pójdzie sprawniej 🙂

Gdzie wysyłać zgłoszenia?

W obu przypadkach wystarczy, że napiszesz do nas maila na [email protected] lub wyślesz zgłoszenie przez naszą stronę: https://www.sysopspolska.pl/kontakt/.

Nie masz jeszcze pomysłu na wystąpienie, ale chcesz spróbować swoich sił?

Nie martw się, jeśli jeszcze nie masz konkretnego pomysłu na prezentację – odezwij się do nas, a razem znajdziemy temat, w którym będziesz czuć się pewnie 🙂 Nasza społeczność podsyła nam ogrom zagadnień, o których chciałaby usłyszeć. Zapraszamy też do odwiedzenia naszych kanałów na YouTube, gdzie porównasz, czy temat, który masz w głowie był już prezentowany i w jakiej formie. Może warto którąś problematykę poszerzyć lub odświeżyć, pokazać z innej perspektywy?

Masz więcej pytań dotyczących wystąpienia?

Napisz do nas maila lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie, bardzo chętnie udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Nie zwlekaj!
Zgłoś swoją prelekcję już dziś!

Pobierz raport