Aktualności

18.03.2020

#zostańwdomu z SysOps/DevOps Polska

Opsy! Nie poddajemy się w walce z koronawirusem i przenosimy MeetUpy do sieci! 

Ze względu na obecną sytuację, podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu wszystkich najbliższych MeetUpów do sieci. Gdy nie możemy spotkać się stacjonarnie, forma online wydaje się być najlepszą. Nadal mamy możliwość wymieniać się wiedzą, obserwacjami, zadawać interesujące pytania i udzielać odpowiedzi, przy tym nie narażając się na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem.

Pierwszy online MeetUp odbędzie się już w najbliższy czwartek 19 marca. MeetUp miał się odbyć w Warszawie, ale w tej sytuacji mogą w nim uczestniczyć ludzie z całej Polski. 25 marca w tej samej formie przeprowadzony będzie Krakowski SO/DO MeetUp. Nie chcemy wprowadzać zamieszania, dlatego MeetUp, który był zaplanowany w Poznaniu na 9 kwietnia również odbędzie się online. Wszystkie streamy znajdziecie na stronie: http://meetup.sysopspolska.pl/

Schemat każdego MeetUpu będzie wyglądał tak samo. Startujemy o 18:30 i za każdym razem czekają na Was 2 techniczne prelekcje. Sytuacja jest dynamiczna, dlatego nie jesteśmy w stanie dziś jasno określić, czy kolejne planowane MeetUpy kwietniowe (w Katowicach i Warszawie) odbędą się stacjonarnie. Śledźcie na bieżąco naszą stronę oraz fanpage na Facebooku.

Subskrybujcie też kanał SysOps/DevOps Polska na YouTube, żeby dostawać powiadomienia o planowanych kolejnych streamach.

Do standardowej formy MeetUpów, we wspólnej sali, z networkingiem oraz pizzą wrócimy jak tylko będzie taka możliwość.

Do usłyszenia i zobaczenia na kanałach SO/DO!
Pozdrawiamy,
SO/DO Team