Aktualności

13.11.2023

Black Weeks 2023 – promocja do 27.11.2023

Zniżki na wszystkie szkolenia otwarte i mega promocja na vouchery szkoleniowe – tak w skrócie można opisać naszą tegoroczną ofertę Black Weeks. Ważne – promocyjne ceny obowiązują w dniach 13-27 listopada!

Czym jest Black Weeks?

Black Weeks to wyjątkowa oferta na zakup szkoleń i voucherów szkoleniowych z katalogu SysOps/DevOps Polska. Tylko teraz ze zniżką -15% kupicie zarówno szkolenia otwarte z konkretnym terminem realizacji w 2023 i 2024 roku, jak i vouchery na konkretne szkolenie, które możecie zrealizować w ciągu 12 miesięcy od dnia zakupu.

Jest to więc podwójna oszczędność, bo nie dość, że dokonując zakupu już teraz – otrzymujecie gwarancję ceny, to jeszcze macie okazję kupić szkolenie lub voucher z rabatem -15%!

Jak dokonać zakupu?

W przypadku szkoleń wystarczy zarejestrować się na konkretne szkolenie poprzez formularz dostępny na stronie.

Aby dokonać zakupu vouchera szkoleniowego, powinniście wysłać do nas maila na adres [email protected]. Więcej informacji o voucherach szkoleniowych znajdziecie TUTAJ.

Black Weeks dla Biznesu

Jeśli Wasza firma jest zainteresowana zakupem szkoleń lub voucherów dla większej liczby osób albo chciałaby już teraz sfinalizować zakup szkolenia dedykowanego na 2024 rok – również zachęcamy do kontaktu mailowego: [email protected]. W trakcie trwania Black Weeks postaramy się przygotować dla Was ofertę promocyjną B2B, która będzie skrojona na miarę Waszych potrzeb!

Czas trwania promocji Black Weeks

Black Weeks startuje 13 listopada i potrwa do 27 listopada 2023. Dzięki temu macie więcej czasu na przeprocesowanie zakupu szkolenia w Waszej firmie, bo jak doskonale wiemy – na załatwienie formalności potrzeba czasem kilku dni.

Regulamin promocji

Pobierz raport