fbpx

Aktualności

12.09.2019

Docker dołączył do oferty szkoleniowej SO/DO!

Mamy przyjemność zaprosić na pierwszy Docker DevOps Workshop organizowany przez Fundację SysOps/DevOps Polska.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą rozwijać się w branży IT zachęcamy do zapisów na szkolenie, które odbędzie się w dniach 5-6 listopada 2018. Poprowadzi je jedyny Docker Captain w Polsce, Docker Certified Associate, Docker Community Leader w Warszawie – Łukasz Lach! Doświadczenie i ogromna wiedza trenera to mieszanka, która zapewni uczestnikom dwa dni intensywnej i efektywnej nauki.

Wszyscy DevOpsi i administratorzy, którzy chcą w swojej codziennej pracy zacząć używać Dockera, nauczyć się automatyzować i konteneryzować wykorzystując do tego odpowiednie narzędzia powinni zapisać się na te warsztaty. Monitorowanie, debugowanie i rozwiązywanie problemów z aplikacjami działającymi w kontenerach przestaną być tajemnicą. Powyższe, to tylko mały wycinek wiedzy, jaką Łukasz ma do przekazania uczestnikom. Dla jeszcze wahających się dodamy, że w czasie spotkania nie zabraknie “Tips and Tricks from Docker Captain” – a co innego, jak dobre praktyki jest najlepszym źródłem informacji?

Dwudniowe szkolenie odbędzie się w Warszawie, uczestnicy mają zapewnione całodzienne wyżywienie oraz ćwiczenia niezbędne do pracy. Jedyne czego potrzebują to własnego laptopa i głowy otwartej na nową wiedzę 🙂

Więcej szczegółów i informacje o zapisach znajdziecie w zakładce SZKOLENIA.