Eventy

26.10
2023

SysOps/DevOps Kraków MeetUp #14

biuro PEGA, ul. Puszkarska 7h

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na czternasty MeetUp w Krakowie!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „DevOps – Fantastyczne Automaty i jak je znaleźć” - Błażej Michalczyk

  Organizacja jest trawiona przez tajemniczy dług technologiczny, który chce dopaść dostępność kluczowych aplikacji. Jak DevOps Pipeline może ją uratować? W trakcie prelekcji Błażej zajmie się nie tylko aspektami technicznymi, takimi jak testowanie czy bezpieczeństwo, ale także kulturą (dez)organizacyjną, efektywnością zespołów oraz perspektywą biznesową.

  Błażej Michalczyk - architekt z kilkunastoletnim doświadczeniem, na co dzień pracujący z Public Cloud, DevOps i szeroko pojętą automatyzacją. Miłośnik sportów ekstremalnych i fotografii. Współtwórca podcastu ITstorie.

 • 19:20 Prelekcja #2: „Ambient mesh – dlaczego nie zaadoptowaliśmy jeszcze sidecar less mesh’a” - Grzegorz Lysko

  Czy w Twojej organizacji korzystasz z service mesha? Czy słyszałeś już o service meshu, który nie zawiera sidecarów? Grzegorz podczas swojej prelekcji pokaże Ambient mesh, porówna go z bardziej klasycznym podejściem i na końcu podkreśli, dlaczego go nie używa w swoich projektach.

  Grzegorz Lysko - architekt IT z pasją i generalista IT. W trakcie swojej kariery zdobył wiedzę ekspercką w zakresie różnych technologii, w tym: administracji systemem Linux, baz danych Oracle i rozwiązań Middleware, automatyzacji zadań przy użyciu różnych języków i narzędzi. Ekspert w AWS z szeroką wiedzą na temat innych hiperskalerów. Obecnie pracuje jako Lead Cloud Architect i menedżer globalnego zespołu architektów chmury, kształtując przyszłość wizji chmury Pegasystems.

 • 20:30 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Location
biuro PEGA, ul. Puszkarska 7h,Kraków,
Starting on
26 październik 2023
Ending on
ul. Puszkarska 7h
Offer Price
Pobierz raport