Eventy

23.11
2023

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #59

Allegro Tech, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na pięćdziesiąty dziewiąty MeetUp w Warszawie!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „Cloud = all about costs” - Piotr Bojdoł

  Piotr w swojej prelekcji opowie o wyzwaniach związanych z kosztami usług chmurowych bazując na doświadczeniach Vodeno w GCP. Dlaczego nie jest to jakie proste? Co można zrobić, aby ułatwić sobie kontrolę i zarządzanie kosztami? Przyjdź i dowiedz się, jak uniknąć pułapek i zoptymalizować wydatki w chmurze.

  Piotr Bojdoł - doświadczony menedżer IT w branży bankowej z ponad 15-letnim stażem. Obecnie pełni funkcję Head of Cloud Management w Vodeno, gdzie jest odpowiedzialny za infrastrukturę chmurową oraz architekturę platformy chmurowej Vodeno. W 2013 roku pracował nad tworzeniem usług bankowych dla T-Mobile i rozwijał ten projekt na rynku rumuńskim. W 2017 roku pełnił funkcję szefa działu IT w firmie G2A.COM.

 • 19:20 Lightning Talk
 • 19:30 Prelekcja #2: „Ochrona danych w erze wielu środowisk wirtualnych, kontenerowych i multi-cloud - live demo” - Paweł Mączka

  Organizacje, które przechodzą przez cyfrową rewolucję mają do czynienia z różnorodnymi środowiskami wirtualnymi, kontenerowymi i rozproszonymi w chmurze. Według raportu firmy Gartner, do 2025 roku 70% danych organizacji będzie przechowywanych w chmurze. To złożoność środowisk wymaga innowacyjnych podejść do ochrony danych. W swoim wystąpieniu Paweł skupi się na strategiach i narzędziach zapewniających niezawodną ochronę danych w tym wielośrodowiskowym kontekście.

  Paweł Mączka - przedsiębiorca i pasjonat technologii IT. Wiceprezes i CTO polskiej spółki Storware, dostarczającej rozwiązania do zabezpieczenia oraz archiwizacji danych. Od 13 lat, jako architekt, współpracuje z największymi producentami, tj. IBM, Red Hat, Dell EMC, Nutanix, Citrix. Propagator nowoczesnych kanałów komunikacji - LinkedIn czy Twitter.

 • 20:30 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #59
Location
Allegro Tech, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53,Warszawa,
Starting on
23 listopad 2023
Ending on
23 listopad 2023
Offer Price
Pobierz raport