Eventy

07.12
2023

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #60

Allegro Tech, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na sześćdziesiąty MeetUp w Warszawie!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „``Nie chce mi się``, czyli jak w dwie osoby umożliwić automatyzację tam, gdzie wszyscy mówią ``to niemożliwe!``” - Karolina Ochlik

  Wielkie organizacje cierpią na nadmiar manualnej pracy oraz papierologii, która frustruje, doprowadza do opóźnień i wprowadzania kultury workaroundów. Karolina w trakcie swojej prezentacji opowie o tym, jak w dwie, a w porywach w trzy osoby, zbudowali w wysoce regulowanym środowisku zestaw reużywalnych procesów, wdrożyli aplikacje, API oraz integrację, jednocześnie w wielu miejscach słysząc ``to niemożliwe!``. Wszystko to, mając na uwadze najlepsze praktyki ze świata Lean, DevOps i SRE.

  Karolina Ochlik - konsultantka i trenerka DevOps z 8-letnim doświadczeniem w wysoce regulowanych obszarach (banking, telco, pharma). Na co dzień łączy pracę techniczną z pracą z zespołami - skupiając się zarówno na umiejętnościach miękkich oraz twardych, łącząc pracę z ludźmi u podstaw wraz z technologiami. Trenerka, programistka, liderka. Fanka zwinności. Certyfikowana w Kubernetes - CKAD, CKA.

 • 19:20 Prelekcja #2: „To be or not to be a multi-cloud company?” - Łukasz Ciećwierz

  Współcześnie coraz więcej organizacji zastanawia się nad strategiczną decyzją dotyczącą korzystania z możliwości multi-cloud. Jakie są konsekwencje podjęcia takiej decyzji? O tym opowie Łukasz, który krok po kroku przeanalizuje proces doboru odpowiedniej strategii chmurowej dla organizacji. W Internecie przeczytasz skrajne opinie na ten temat. Od zwolenników strategii multi cloud po przeciwników i typowego konsultingowego podejścia “to zależy”.

  Łukasz Ciećwierz - ekspert IT posiadający ponad 12-letnie doświadczenie we wdrażaniu technologii AWS, Google Cloud i Microsoft dla największych przedsiębiorstw z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i retail na całym świecie. Od 2021 r. pełnił funkcję Head of Cloud w Aviva/Allianz Polska, gdzie wspierał proces transformacji cyfrowej opartej na adopcji chmury publicznej przy współpracy z zarządem oraz dyrektorami IT. Mentor oraz trener IT wielu krajowych inicjatyw mających na celu digitalizację osób wykluczonych. Orędownik kultury Agile i DevSecOps.

 • 20:15 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #60
Location
Allegro Tech, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53,Warszawa,
Starting on
7 grudzień 2023
Ending on
7 grudzień 2023
Offer Price
Pobierz raport