Eventy

20.03
2024

SysOps/DevOps Wrocław MeetUp #17

biuro Grape Up, ul. Jaworska 11-13, budynek A, piętro I

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na siedemnasty MeetUp we Wrocławiu!

UWAGA – ZMIANA AGENDY!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „Cloud Hacking Scenarios” - Michał Brygidyn

  Zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy te wszystkie ``najlepsze praktyki bezpieczeństwa``, o których tak dużo słyszysz, naprawdę robią różnicę? Myślisz, że Twoje zasoby są niewidoczne dla potencjalnych atakujących, dzięki przypadkowemu adresowi IP? Wraz z Michałem wybierzemy się w ekscytującą podróż po rzeczywistych scenariuszach ataku, gdzie zobaczycie na własne oczy, jak różnorodne są zagrożenia w dzisiejszym cyfrowym krajobrazie. Niezależnie od tego, czy korzystacie z AWS, czy innego dostawcy chmury, ta prelekcja otworzy Wam oczy na to, jak chronić swoje cenne zasoby. Chmura to przyszłość, a bezpieczeństwo w niej to konieczność, której nie możecie zignorować.

  Michał Brygidyn - Chief Cloud Security Architect, AWS Ambassador oraz White Hat Security Researcher jako doświadczony prelegent konferencyjny ma talent do przekształcania skomplikowanych koncepcji bezpieczeństwa w angażujące i pouczające sesje. Z karierą poświęconą bezpieczeństwu chmury i etycznemu hakowaniu, Michał oferuje unikalne spojrzenie na świat cyberbezpieczeństwa, co sprawia, że jego prezentacje są nie tylko pouczające, ale również niezwykle aktualne w dzisiejszym cyfrowym krajobrazie.

 • 19:20 Prelekcja #2: „DevOps in the land of MLOps” - Bartłomiej Poniecki-Klotz

  Podczas prelekcji Bartłomieja poznacie tajniki Sztucznej Inteligencji. Dowiecie się, czym jest MLOps, gdzie się zaczyna i kończy oraz usłyszycie o roli DevOpsa. Podczas prezentacji poznacie trzech najważniejszych “obywateli” tego świata oraz wyzwania, przed jakimi stoją. Bartłomiej zbuduje również kompletną platformę opartą o narzędzia open-source, gdzie Data Scientist i Data Engineer będzie czuł się jak w domu. Przedstawiony zostanie także działający model uczenia maszynowego, a następnie zostanie on wysłany na produkcję. Na każdym kroku pokazane zostaną możliwości wykorzystania narzędzi i zasad DevOps. Gotowi sprawdzić, gdzie kończy się królicza nora?

  Bartłomiej Poniecki-Klotz - Data Architect o bogatym doświadczeniu w programowaniu, consultingu i automatyzacji. Aktualnie buduje platformy do Sztucznej Inteligencji i równoległego przetwarzania danych w oparciu o projekty open-source. Platformy te są wykorzystywane do odkrywania nowych leków, wysyłania statków w kosmos oraz do rozgrywek przez miliony graczy na całym świecie. Przy każdej okazji kontrybuuje do projektów open-source przez budowanie przykładów, implementację funkcjonalności oraz poprawki dokumentacji.

 • 20:15 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Partnerami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Wrocław MeetUp #17
Location
biuro Grape Up, ul. Jaworska 11-13,Wrocław,
Starting on
20 marzec 2024
Ending on
20 marzec 2024
Offer Price
Pobierz raport