Aktualności

16.10.2023

Niewykorzystany budżet szkoleniowy? Kup voucher!

Vouchery szkoleniowe SO/DO zostały stworzone po to, by w prosty sposób pomóc rozwiązywać problemy. Sprawdź, jak!

Niewykorzystane budżety szkoleniowe i brak dyspozycyjności

Jeśli w Twojej firmie zostały środki na szkolenia do wykorzystania w danym roku, ale brakuje Ci czasu lub możliwości, aby wziąć właśnie udział w szkoleniu, to voucher szkoleniowy do wykorzystania w następnym roku kalendarzowym rozwiązuje ten kłopot. Jego termin ważności to aż 12 miesięcy od dnia zakupu, dzięki czemu na spokojnie możesz dokonać zakupu już teraz, a termin realizacji vouchera zaplanować w dogodnym dla siebie terminie. Co więcej – można kupić voucher zarówno dla jednego pracownika, jak i dla całego zespołu – czy to na szkolenie otwarte, czy dedykowane.

Inflacja i wzrost cen

Vouchery szkoleniowe objęte są gwarancją ceny. To oznacza, że po zakupie vouchera na konkretne szkolenie lub pakiet szkoleń nie musisz martwić się inflacją, a jedynie wyborem optymalnego dla siebie terminu. I to aż przez 12 miesięcy od dnia zakupu!

Brak określonych potrzeb szkoleniowych

Pieniądze na szkolenia są, ale jeszcze nie wiesz, na jakie szkolenie się zdecydować? Zespół i/lub pracownicy nie mogą jeszcze jasno określić swoich potrzeb szkoleniowych, bo np. zastanawiają się nad wyborem technologii do projektu? Wybierz voucher kwotowy np. na 1000 zł, 2000 zł lub inną kwotę. Wydatek zabudżetujesz już teraz, a na podjęcie decyzji o wyborze szkolenia będziesz mieć aż 12 miesięcy.

Vouchery szkoleniowe są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Można je wykorzystać zarówno na zakup szkoleń otwartych, jak i dedykowanych, a do wyboru jest kilka różnych opcji: vouchery kwotowe, vouchery na konkretne szkolenia lub vouchery na pakiety szkoleń.

Brzmi ciekawie? Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Pobierz raport